מה מספרים עלינו?

רציתי להגיד תודה
תודה על ההתגייסות למשימה בלוח זמנים לא ממש הגייוני... המענה שלכם היה מקצועי, נעים, ענייני ואכפתי. זה לא מובן מאליו שהקדשתם לנו את השעות הנוספות במשרד ובבית ועל כך תודתי והערכתי. התוצר הסופי היה איכותי והמצגת גרפה מחמאות.

חגי דגן, מעוף- משרד הכלכלה והתעשייה

לילך, תודה רבה!! עברתי על האתר גם עם הדוברת של המועצה וקיבלתם המון מחמאות. הבנתם את הראש שלנו, הצלת אותנו מהחברה הקודמת שעבדנו איתה. התקשרתי רק כדי לומר את זה, גם מהמועצה ביקשו את המספר שלך!  

אורן, מנכ"ל החברה לפיתוח קצרין 

 

שלום חברים,
רוצה שוב להודות לכם על כל העבודה היפה שעשיתם עבורנו להציג את החברה באפריקה-קום. היתה נוכחות מרשימה וחיובית בזכות החומרים היפים אשר יצרתם. דף הנחיתה מאד מקצועית ומרשימה. בנוסף אני מצרפת כאן מספר תמונות מהביתן היפה שעיצבתם.

 שלי זרגרי, מנהלת שיווק SAS

 

כששירות אמיתי פוגש איכות מקצועית מתקבל מוצר מושלם. זה מה שלילך סגל וצוות ויזואל מספקים מדי יום ללקוחותיהם. ממליצה בחום על ויזואל, הם בנו לי את האתר הראשון ועכשיו אני חוזרת אליהם לבניית השני פלוס עיצוב תדמית, בגלל השירות, האיכות, המקצועיות והמחירים השפויים.
ממליצה לכולם בחום!!

ענבל כהן, תרגו תרגומים

אני רוצה להגיש תלונה!! למה לי אין צוות כזה??
אני אחזור על זה בכל פורום, בקול רם וללא כחל וסרק. רמת השירות שאני מקבל מכם - אני לא מכיר בהרבה מקומות!ה שעיצבתם.

יצחק ארד, תלם תכנון תלת מימדי 

לילך היקרה!!!! תודה רבה על הגשמת חלום!!! האתר בדיוק איך שרציתי שיראה.. עם אנרגיות, סבלנות, דייקנות, אכפתיות וצוות מופלא את יכולה להגשים לכל אחד את החלומות שלו... ולנו נותר רק לחלום.... מלכה אמיתית

נהורה עמר, ממלכת הצפוןשלחו לנו הודעה
היי כאן צוות ויזואל,
רוצים לדבר איתנו?